Договір

ФОП Бакуменко Олександр Сергійович


1. Загальна інформація.

1.1 CSHOST.COM.UA надає оренду ігрових серверів, а також інші web ресурси.

1.2 Обладнання, що використовується для надання послуг ігрового хостингу, розміщено у спеціально обладнаних дата-центрах.

1.3 Оренда ігрового сервера – це послуга з надання простору та ресурсів на серверному обладнанні для розміщення ігрового сервера, а також для його запуску та функціонування 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

1.4 CSHOST.COM.UA - хостинг, який орендує на офіційних Дата Центрах, виділені сервери під послуги, що надаються.

1.5 Клієнт – користувач хостингу CSHOST.COM.UA.

1.6 Під "Послугою" варто розуміти - допомогу в налаштуванні, керуванні та замовленні сервера та інших послуг, що надаються.

1.7 Під "Оплатою" мається на увазі - добровільна пожертва грошей, для утримання вашого сервера на нашому хостингу.

2. Послуги, що надаються/договір/оплата послуг.

2.1. Договір про користування нашими послугами набирає чинності з моменту замовлення послуги клієнтом. Оплата та розцінки за послуги визначаються умовами договору між клієнтом та CSHOST.COM.UA. Строк договору спливає згідно з оплаченим періодом.

2.2 Договір на оренду вашого сервера укладається щонайменше на 1 місяць.

2.3 Оплата послуг проводиться як в автоматичному режимі, так і в ручному (через підтримку тикет).

2.4 При оплаті клієнтом послуги, яка потребує додаткових витрат на транзакцію, CSHOST.COM.UA має право включати дані витрати на рахунок клієнта.

2.5 Надання послуг відбувається після їх повної передоплати.

2.6 При передоплаті на 3, 6 або 12 місяців ми надаємо знижки до 15%. Розірвання договору з нашого боку можливе у разі грубого порушення клієнтом умов договору.

2.7 Кожен договір може бути розірваний без зазначення причин і з урахуванням вищезазначених термінів. У разі розірвання договору залишок коштів не повертається.

2.8 Клієнт звільняє CSHOST.COM.UA від усіх вимог третіх осіб щодо наданих їм даних.

2.9 CSHOST.COM.UA не несе відповідальності за збереження даних на сторінці/сервері клієнта. Після того, як дані клієнта були завантажені на сервер, клієнт зобов'язаний зробити резервну копію цих даних.

2.10 Також клієнту відомо, що в інтернеті існує можливість перехоплення даних, і він допускає цей фактор ризику. CSHOST.COM.UA не несе відповідальності за порушення конфіденційності електронних листів або іншої інформації, що передається.

2.11 CSHOST.COM.UA не приймає відповідальності за порушення, що виникають у межах Інтернету. Також CSHOST.COM.UA не відповідає за пошкодження або їх наслідки, спричинені прямо чи опосередковано сторінкою/сервером клієнта.

2.12 CSHOST.COM.UA за жодних обставин не несе відповідальності перед клієнтом за можливу непряму шкоду. Непряма шкода включає повне або часткове припинення діяльності, втрату доходу, прибутку або репутації, але не обмежується перерахованими вище факторами. Також клієнт погоджується звільнити від відповідальності CSHOST.COM.UA за позовами третіх осіб, спрямованими на його бік (клієнта).

3. Захист інформації клієнта/опубліковані дані.

3.1 CSHOST.COM.UA зобов'язується зберігати конфіденційність інформації клієнта, одержану від нього при оформленні замовлення. Однак за порушення ним законів CSHOST.COM.UA має право передати особисті дані клієнта компетентним інстанціям.

3.2 Клієнт зобов'язується дотримуватися авторських прав (Copyrights), патентних норм, не порушувати права третіх осіб. У випадках порушення клієнтом перерахованих правил або порушення чинного законодавства, а також у випадках негативного подання інформації про третіх осіб або недотримання моральних норм, що викликає обурення суспільства, CSHOST.COM.UA залишає за собою право на блокування сайту/сервера клієнта та розірвання договору з ним.

3.3 CSHOST.COM.UA залишає за собою право на блокування облікового запису/сервера клієнта, якщо цей обліковий запис/сервер викликає збої або неполадки в роботі технічного майданчика або серверів інших клієнтів.

3.4 Порушення перерахованих правил ведуть до моментального блокування сайту/сервера клієнта.

4. Тех підтримка.

4.1 Підтримка Skype, e-mail здійснюється для консультації клієнта перед замовленням.

4.2 Підтримка працює 12 годин на добу.

4.3 тех. Підтримка не займається адмініструванням вашого сервера, так само не підтримує третіх осіб. Підтримка надає ігровий сервер, а адміністрування ви берете на себе. (Виняток - дод. послуги.)

4.4 тех. Підтримка лише підтримує ігровий сервер у робочому стані, не займаючись додатковими роз'ясненнями.

4.5 CSHOST.COM.UA зобов'язується надати разову допомогу в установці потрібного програмного забезпечення для функціонування ігрового серверу згідно з тарифним планом.

4.6 Клієнт ігрового сервера має 3 безкоштовні переустановки сервера на день.

4.7 За зменшення кількості слотів, повернення коштів не провадиться.

4.8 Сервер видаляється, якщо прострочено більше 3 діб.

5. Повернення коштів та розірвання договору.

5.1. Повернення коштів можливе лише у разі непрацездатності сервера з нашої вини та за фактично невикористані дні.

5.2. Повернення коштів відбувається протягом 3 робочих днів на карту VISA (UA).

5.3. Із суми повернення також утримується комісія.

5.4. Для початку процесу повернення необхідно відкрити тикет на панелі.

5.5. Повернення коштів неможливе в таких випадках:

• Явне порушення умов надання послуг, описаних у цій оферті.

•• Підозри на шахрайство з боку клієнта.

••• Неможливість самостійного налаштування сервера клієнтом.

•••• Сервер брався на кілька днів для будь-яких цілей.

••••• Погана якість інтернет-каналу Клієнта.

•••••• Ddos розглядається як випадок форсмажор, компенсація нараховується виключно у вигляді додаткових днів до оренди сервера у дворазовому обсязі.

Редакція від 14.10.2013

* Замовляючи сервер ви погоджуєтесь з цим договором.


Игровые сервера Дополнительные услуги Инфо Сообщество

android

application chrometelegramapiCSHOST.COM.UA 2012-2024 Хостинг игровых серверов