логотип

Сервера нема в пошуку cs1.6.

Поможіть і підскажітью.
06.02.2020 в 15:31
12
статус Barada 06.02.2020 в 15:31#1
Поможіть і підскажіть будь ласка , мого сервера нема в пошуку в ігрі кс 1.6\r\n___________________\r\nя вже пробував прописати в steam.inf \r\nPatchVersion=1.6.3.7\r\nProductName=cstrike\r\n______________________\r\nі в server.cfg\r\nsv_lan \"1\" і пробував sv_lan \"0\"\r\n_______________\r\nхто шарить підскажіть будь ласка , дуже дякую.
аватарка
Сообщений: 7
Клиенты
Поможіть і підскажіть будь ласка , мого сервера нема в пошуку в ігрі кс 1.6
___________________
я вже пробував прописати в steam.inf
PatchVersion=1.6.3.7
ProductName=cstrike
______________________
і в server.cfg
sv_lan "1" і пробував sv_lan "0"
_______________
хто шарить підскажіть будь ласка , дуже дякую.
Ответить Цитата
статус VALENTIN90 06.02.2020 в 15:48#2
[b]Barada[/b], кс го сервер?
аватарка
Сообщений: 476
Клиенты
Barada, кс го сервер?
Ответить Цитата
статус LeoBH 06.02.2020 в 15:55#3
Я б розповів, але це займе багато часу. Спробую коротко. Для початку потрібно знати що таке мастерсервер (якщо коротко - то це сервер який має список серверів, і коли ти заходиш в кс на вкладку \"інтренет\" то твій клієнт відправляє запит мастерсерверу, і той відповідає списком ip-адресів серверів, які ти і бачиш). \r\n\r\nСправа у тому що мастерсерверів багато різних, і це означає що завантажуючи кс 1.6 з різних сайтів ти будеш бачити різні списки серверів, тому-що мастерсервери там різні. \r\n\r\nЗайди на сайт [url=https://hlmaster.info/] [color=gold]hlmaster.info [/color] [/url] і у друге поле вкажи адресу свого сервера. Це дасть тобі реальну інформацію в яких мастерсерверах та на яких місцях у пошуку твій сервер можна знайти.
аватарка
Сообщений: 51
Клиенты
Я б розповів, але це займе багато часу. Спробую коротко. Для початку потрібно знати що таке мастерсервер (якщо коротко - то це сервер який має список серверів, і коли ти заходиш в кс на вкладку "інтренет" то твій клієнт відправляє запит мастерсерверу, і той відповідає списком ip-адресів серверів, які ти і бачиш).

Справа у тому що мастерсерверів багато різних, і це означає що завантажуючи кс 1.6 з різних сайтів ти будеш бачити різні списки серверів, тому-що мастерсервери там різні.

Зайди на сайт hlmaster.info і у друге поле вкажи адресу свого сервера. Це дасть тобі реальну інформацію в яких мастерсерверах та на яких місцях у пошуку твій сервер можна знайти.
Ответить Цитата 2
статус Barada 06.02.2020 в 16:02#4
[b]LeoBH[/b],\r\n Сервер отображается в мастерсервере Steam\r\n_____\r\nНет данных для вывода\r\n_______\r\nВот що мені сказали на hlmaster.info і шо це значить?
аватарка
Сообщений: 7
Клиенты
LeoBH,
Сервер отображается в мастерсервере Steam
_____
Нет данных для вывода
_______
Вот що мені сказали на hlmaster.info і шо це значить?
Ответить Цитата
статус LeoBH 06.02.2020 в 16:11#5
\r\nЦе означає що твій сервер є лише в одному мастерсервері - ОФІЦІЙНОМУ STEAM.\r\nГарна новина, отой спосіб що ти пробував працює. Твій сервер зможуть знайти у пошуку гравці ліцензійної гри.
аватарка
Сообщений: 51
Клиенты
Цитата Barada
LeoBH,\r\n Сервер отображается в мастерсервере Steam\r\n_____\r\nНет данных для вывода\r\n_______\r\nВот що мені сказали на hlmaster.info і шо це значить?

Це означає що твій сервер є лише в одному мастерсервері - ОФІЦІЙНОМУ STEAM.
Гарна новина, отой спосіб що ти пробував працює. Твій сервер зможуть знайти у пошуку гравці ліцензійної гри.
Ответить Цитата
статус LeoBH 06.02.2020 в 16:16#6
[b]Barada[/b], Знай, що ось тим способом ти НЕ зможеш додати свій сервер у інші, неофіційні, мастерсервери. Там вже вони створили свої правила, в одних для цього треба додавати адресу сервера на їхній сайт в моніторінг та пройти превірку. Дехто пропонує додати ваш сервер до їхнього пошуку за гроші. В цілому, так і працюють сайти по розкрутці серверів: продають самі перші місця в пошуку за гроші.
аватарка
Сообщений: 51
Клиенты
Barada, Знай, що ось тим способом ти НЕ зможеш додати свій сервер у інші, неофіційні, мастерсервери. Там вже вони створили свої правила, в одних для цього треба додавати адресу сервера на їхній сайт в моніторінг та пройти превірку. Дехто пропонує додати ваш сервер до їхнього пошуку за гроші. В цілому, так і працюють сайти по розкрутці серверів: продають самі перші місця в пошуку за гроші.
Ответить Цитата
статус Barada 06.02.2020 в 17:16#7
[b]LeoBH[/b], а не в курсі sv_lan \"1\" чи sv_lan \"0\" має бути ? \r\nтобто щоб роскрутити сервер потрібно просто додавати його на сайти моніторинги ? \r\nа ти сервер свій маєш ?
аватарка
Сообщений: 7
Клиенты
LeoBH, а не в курсі sv_lan "1" чи sv_lan "0" має бути ?
тобто щоб роскрутити сервер потрібно просто додавати його на сайти моніторинги ?
а ти сервер свій маєш ?
Ответить Цитата
статус Barada 06.02.2020 в 17:21#8
[b]LeoBH[/b], напиши в телеграм я хочу поговорити з тобою на одну тему @barada_LVIV
аватарка
Сообщений: 7
Клиенты
LeoBH, напиши в телеграм я хочу поговорити з тобою на одну тему @barada_LVIV
Ответить Цитата
статус VALENTIN90 06.02.2020 в 21:56#9
[b]Barada[/b], добавить и купить разкрутку\r\n
аватарка
Сообщений: 476
Клиенты
Barada, добавить и купить разкрутку
Ответить Цитата
статус Barada 06.02.2020 в 23:42#10
[b]VALENTIN90[/b], дякую
аватарка
Сообщений: 7
Клиенты
VALENTIN90, дякую
Ответить Цитата
статус LeoBH 07.02.2020 в 20:58#11
\r\nsv_lan \"0\" звісно ж для серверів які для інтернету створені, а не для локальної мережі. Добавляючи свій сервер у різні моніторінги ти збільшиш вірогідність, що твій сервер знайдуть гравці, але не треба чекати чогось грандіозного, бо самі [color=orange]горячі [/color] місця, тобто самі перші місця у пошуку моніторінги продають - це і є послуги по розкрутці серверів. \r\n\r\nАле не слід забувати, що хоч цей спосіб і самий ефективний, але далеко не єдиний для продвигання серверу.
аватарка
Сообщений: 51
Клиенты
Цитата Barada
LeoBH, а не в курсі sv_lan \"1\" чи sv_lan \"0\" має бути ? \r\nтобто щоб роскрутити сервер потрібно просто додавати його на сайти моніторинги ? \r\nа ти сервер свій маєш ?

sv_lan "0" звісно ж для серверів які для інтернету створені, а не для локальної мережі. Добавляючи свій сервер у різні моніторінги ти збільшиш вірогідність, що твій сервер знайдуть гравці, але не треба чекати чогось грандіозного, бо самі горячі місця, тобто самі перші місця у пошуку моніторінги продають - це і є послуги по розкрутці серверів.

Але не слід забувати, що хоч цей спосіб і самий ефективний, але далеко не єдиний для продвигання серверу.
Ответить Цитата
статус root 08.02.2020 в 11:03#12
Этот параметр панель сама на 0 ставит при запуске серверов
аватарка
Сообщений: 2758
Администрация
Этот параметр панель сама на 0 ставит при запуске серверов
Ответить Цитата
Информация
Войдите или зарегистрируйтесь для общения на форуме
Перетащите файлы или нажмите
Максимально 5 файлов. Максимальный размер 20 Мб.

Игровые сервера Дополнительные услуги Инфо Сообщество

android

application chrometelegramapiCSHOST.COM.UA 2012-2021 Хостинг игровых серверов